Język angielski dla dzieci

Wiesz jak wiele zyskują dzieci, które we wczesnym dzieciństwie rozpoczynają naukę języka?
Jaki potencjał tkwi w małym dziecku?
Jak szybko i naturalnie chłonie dźwięki nowego języka?
Jak perfekcyjnie potrafi je powtórzyć?

Nowość! Zajęcia prowadzimy już z dwulatkami!

Kids (3-6 lat)

Najmłodsze dzieci przyswajają nowy język naturalnie. Zaczynając naukę w tym wieku mają większe szanse na używanie języka obcego nie jako przedmiot szkolny ale jako instrument do swobodnej komunikacji. Poza osłuchaniem i obyciem się z językiem, ogromną zaletą rozpoczęcia nauki języka w jak najmłodszym wieku jest fakt, iż dzieci posiadają zdolność opanowania poprawnej wymowy, zbliżonej do wymowy native speaker’a. Ponadto, są ciekawe, chętne do eksperymentowania z językiem i odczuwają potrzebę komunikowania się z innymi. Motywacja dzieci jest wysoka, angażują się w zajęcia, a to wszystko sprawia, że nauka jest nie tylko przyjemna, ale i efektywna.

Staramy się rozbudzić w dzieciach chęć nauki języków. Dokładamy wszelkich starań, by zajęcia prowadzone z dziećmi były inspirujące i bardzo ciekawe. Stałymi elementami tych zajęć są gry ruchowo-językowe, zabawy, piosenki i rymowanki, co w znacznym stopniu pozwala skupić ich uwagę.

Juniors (7-12 lat)

U dzieci starszych powoli wprowadzamy zasady gramatyczne, aby komunikacja stała się pełna i aby pomóc im w nauce szkolnej. Zarówno forma, jak i treść oraz materiał gramatyczny dostosowane są do wieku, stopnia znajomości języka, jak i potrzeb oraz zainteresowań młodych ludzi. Na kursach doskonalimy umiejętności słuchaczy w zakresie komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

Staramy się rozbudzić w dzieciach chęć nauki języków. Dokładamy wszelkich starań, by zajęcia były inspirujące i bardzo ciekawe. Małe grupy w połączeniu z ciekawymi pomocami dydaktycznymi, urozmaicone i atrakcyjne zajęcia z elementami multimedialnymi oraz nauką przy użyciu platformy e-learningowej, sprawiają, że zajęcia są urozmaicone, a nauka przyjemna i efektywna. Aby to sprawdzić, systematycznie prowadzimy ewaluacje postępu językowego naszych słuchaczy. Po zakończeniu kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Gotowi na świetną przygodę z językiem angielskim? Zapraszamy!