Oferta dla młodzieży

Teens (13-15 lat)

Kurs organizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia są zróżnicowane, a nasi lektorzy dzięki swemu doświadczeniu oraz znajomości specyfikacji pracy z młodzieżą dołożą wszelkich starań, by każda lekcja przebiegała w przyjaznej atmosferze, a tematyka zajęć była odwołaniem do zainteresowań uczniów, co przekłada się na to, że zajęcia stają się ciekawe i inspirujące. Zarówno forma, jak i treść oraz materiał gramatyczny dostosowane są do wieku, stopnia znajomości języka, jak i potrzeb oraz zainteresowań młodych ludzi. Na kursach doskonalimy umiejętności słuchaczy w zakresie komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

Students (16-25 lat) - szkoła średnia, studenci

W swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment kursów dla uczniów szkół średnich i studentów, począwszy od kursów standardowych, poprzez kursy maturalne (poziom podstawowy i rozszerzony) aż do kursów egzaminacyjnych (przygotowujących m.in. do egzaminów FCE, CAE, CPE).

Kursy organizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania. Zarówno forma, jak i treść oraz materiał gramatyczny dostosowane są do wieku, stopnia znajomości języka, jak i potrzeb oraz zainteresowań słuchaczy. Na kursach doskonalimy umiejętności słuchaczy w zakresie komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

Zajęcia są zróżnicowane. Małe grupy w połączeniu z ciekawymi pomocami dydaktycznymi, urozmaicone i atrakcyjne zajęcia z elementami multimedialnymi oraz nauką przy użyciu platformy e-learningowej, sprawiają, że zajęcia są ciekawe, a nauka przyjemna i efektywna. Aby to sprawdzić, systematycznie prowadzimy ewaluacje postępu językowego naszych słuchaczy. Po zakończeniu kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Kursy egzaminacyjne / maturalne

Dążymy do tego, aby doskonale przygotować uczniów do konkretnego rodzaju egzaminu. Podczas zajęć zapoznajemy naszych słuchaczy z wymogami oraz strukturą poszczególnych egzaminów, typami pytań oraz technikami egzaminacyjnymi. Ćwiczymy wszelkie rodzaje zadań, z którymi słuchacze mogą spotkać się na egzaminie. Wzbogacamy zasób słownictwa i utrwalamy gramatykę. Na kursach doskonalimy umiejętności słuchaczy w zakresie komunikowania się, rozumienia ze słuchu, pisania i czytania. Przeprowadzamy egzaminy próbne.