Kurs języka angielskiego dla dorosłych


SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH CLEVER

Zajęcia dla dorosłych mogą przybrać różne formy:

1

Zajęcia standardowe

Na kursach doskonalimy umiejętności słuchaczy w zakresie komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu.

2

Zajęcia metodą bezpośrednią

Direct Method for English to nowoczesne podręczniki do nauki języka angielskiego metodą bezpośrednią, opracowane przez lektorów z kilkunastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego. Dzięki metodzie bezpośredniej, słuchacze mogą w atrakcyjny i przyjemny sposób opanować duży zasób słownictwa oraz nauczyć się tego, co w nauce języka niezbędne i najważniejsze: skutecznie komunikować się w języku obcym.

ADULTS


Dorośli mają do wyboru szeroki asortyment naszych kursów na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w małych, dopasowanych poziomem grupach dzięki czemu każdy słuchacz może liczyć na indywidualne podejście, stałą opiekę i kontrolę nauczyciela. Urozmaicone i atrakcyjne zajęcia z elementami multimedialnymi oraz nauką przy użyciu platformy e-learningowej, sprawiają, że zajęcia są ciekawe, a nauka przyjemna i efektywna.

Aby to sprawdzić, systematycznie prowadzimy ewaluacje postępu językowego naszych słuchaczy. Po zakończeniu kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat ukończenia kursu oraz opinię opisową.

Adres

Szkoła Języków Obcych CLEVER 
ul. Paderewskiego 4 
43-330 Wilamowice

Numer konta:

60 1140 2004 0000 3402 8240 3820 Mbank

Godziny otwarcia

Do sekretariatu zapraszamy w czwartki w godzinach 15.00-17.00. W inne dni i godziny – po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.